LG 55 UM 7100 • MILD
-21%
, ,

LG 55 UM 7100

LG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92817

Димензии: 124,7x728x8,8cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 55″

29.999,00 ден 37.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд LG
Дијагонала 55″
Резолуција 3840 x 2160 (ULTRA HD 4K)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 124,7x728x8,8cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x2, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2