LG 49UM 7000 PLA • MILD
, ,

LG 49UM 7000 PLA

LG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92268

Димензии: 111x65x8,1cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 49″

27.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд LG
Дијагонала 49″
Резолуција 3840 x 2160 (HD Ready)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 111x65x8,1cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2