LG 49SM 8200 PLA • MILD
, ,

LG 49SM 8200 PLA

LG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92276

Димензии: 109,6x64x6,4cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 49″

32.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд LG
Дијагонала 49″
Резолуција 3840 x 2160 (ULTRA HD 4K)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 109,6x64x6,4cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x2, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2