LG 43UM 7000 • MILD
, ,

LG 43UM 7000

LG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92670

Димензии: 57,5x97x8cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 43″

22.990,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд LG
Дијагонала 43″
Резолуција 3840 x 2160 (UHD)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да
Јачина на звучници 2x10W
Димензии 57,5x97x8cm
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, Headphone, AV, Coaxial Audio, RJ45
Светлост 250CD/m2