LENOVO TB-7305F SILVER • MILD
, ,

LENOVO TB-7305F SILVER

LENOVO
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004041

Приклучоци: излез за слушалки, порта за мењмориска картичка, стандарден приклучок за полнач.
Додатоци: Примарна камера 2 МР, секундарна камера 0.3 МР,
бежичен интернет, ФМ Радио.

5.990,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд Lenovo
Дисплеј 7″ Full HD
Процесор Quad-Core 1.3GHz Cortex A53
Чипсет Mediatek MT8161
Рам меморија 1GB
Оперативен систем Android v7.1 Nougat
Внатрешна меморија: 16GB
Батерија Non-removable Li-Ion 3450 mAh