LED FAVORIT 32DN4M3T2S2A-90HD • MILD
, ,

LED FAVORIT 32DN4M3T2S2A-90HD

FAVORIT
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93785

Димензии: 73x47x22,5cm
Тип на дисплеј: LED
Дијагонала: 32″

11.499,00 ден

На Залиха!

brands

FAVORIT

Техничка Спецификација

Бренд FAVORIT
Дијагонала 32″
Резолуција 1366×768 (HD Ready)
Време на одзив 8ms(мили секунди)
Wi-Fi Да(вграден)
Процесор Quad Core 1.2GHz
Капацитет на Меморија 8GB и 1GB RAM меморија
Јачина на звучници 2x10W
Додатоци Можност за поврзување на бежична тастатура, повеке јазично мени
Димензии 73x47x22,5cm
Оперативен систем Android 9.0
Влезови за конекции SCART, HDMX x3, VGA, USB x2, CI+, Headphone, Coaxial Audio, Wi-Fi
Светлост 200CD/m2