JBL TG-123 • MILD
, ,

JBL TG-123

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92308

FM-функција
слот за мемориска картичка
приклучок од 3.5mm
опција за поврзување преку Bluetooth

1.499,00 ден

На Залиха!