JBL QUANTUM 100 • MILD
, ,

JBL QUANTUM 100

JBL
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92478

Лесен дизајн за неверојатна преносливост на музика
Обложени слушалки за удобно слушање

899,00 ден

На Залиха!

Спореди

Техничка Спецификација

Бренд JBL
Фрекфентен опсег 20-22.000Hz
Големина на звучници 30mm
Чувствителност на микрофон 58+-3 dB
Должина на кабел 1,2m