INVENTOR AR5VI-18VFI/AR5VO-18 • MILD
, ,

INVENTOR AR5VI-18VFI/AR5VO-18

INVENTOR
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011884

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

45.499,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд INVENTOR
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на греење A+
Димензии на внатрешна единица 21,5×96,5×31,9cm
Димензии на надворешна единица 33×80,5×55,4cm
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 24dB
Препорачана површина до 35m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да