INVENTOR AR5VI-12WFI/AR5VO • MILD
, ,

INVENTOR AR5VI-12WFI/AR5VO

INVENTOR
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011885

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

27.999,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд INVENTOR
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на греење A+
Димензии на внатрешна единица 18,9×80,2×29,7cm
Димензии на надворешна единица 27x72x49,5cm
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 24dB
Препорачана површина до 35m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да