HP MFP M28A • MILD
, ,

HP MFP M28A

HP
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92842

Ласерски принтер и скенер и фотокопир (2 во 1)
Прецизност во принтање и скенирање: 600 x 600 dpi
Меморија од 32МВ
Капацитет на склад за хартија: 150 листа
Поврзување со помош на USB

8.999,00 ден

На Залиха!

Спореди