Лаптоп HP 15.6 250 G8 WIN 10 • MILD
, ,

Лаптоп HP 15.6 250 G8 WIN 10

HP
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010850

Приклучоци: VGA, HDMI, Display Port 1.2,
излез за слушалки, порта за мењмориска картичка,
мрежна порта, стандарден приклучок за полнач, 2xUSB порти
Додатоци: со вклучен Windows 10 оперативен систем

27.500,00 ден

На Залиха!

Спореди

Приклучоци: VGA, HDMI, Display Port 1.2,
излез за слушалки, порта за мењмориска картичка,
мрежна порта, стандарден приклучок за полнач, 2xUSB порти
Додатоци: со вклучен Windows 10 оперативен систем


Техничка Спецификација

Бренд HP
Дисплеј 15.6″ HD
Процесор Intel Core I3-1115G4 4.2 GHz with Intel Turbo Boost/8 MB L3 cache/4 cores
Графичка картичка: ‎Intel UHD Graphics
Рам меморија 8 GB DDR4-2666 MHz RAM 2x4GB
Тврд диск: 256 GB SSD