HOTPOINT-ARISTON RSG 703 K • MILD
-14%
, ,

HOTPOINT-ARISTON RSG 703 K

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

15.499,00 ден 17.999,00 ден

На Залиха!

Енергетска класа
А+++
Максимален капацитет за перење памук
7 кг.
Годишна потрошувачка на електрична енергија (KWh)
173
Приказ
Да
Годишна потрошувачка на вода/l
10840
Максимални брзини на центрифугата (вртежи во минута)
1000
Висина
84
Ширина
60
Длабочина
56