HAIER TIDE PLUS AS50TDMHRA-C/1U50MEMFRA-C INV • MILD
-18%
, ,

HAIER TIDE PLUS AS50TDMHRA-C/1U50MEMFRA-C INV

HAIER
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1004012

Eнергетска класа на ладење: A++
Eнергетска класа на греење: А+
Тип на Фреон:R32
Јонизатор
Филтер за прашина

40.999,00 ден 49.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд HAIER
Eнергетска класа на ладење A++
Eнергетска класа на греење A+
Одложен режим на работа Да
Ниво на Бучава 44dB
Препорачана површина до 40m2
Начин на контрола Далечински Управувач + Wi-Fi
Филтер за прашина Да