GRUNDIG HS 5523 • MILD
, ,

GRUNDIG HS 5523

GRUNDIG
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1012254

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

1.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GRUNDIG
Дијаметар 20/40mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да