GORENJE WHT6SYB • MILD
-11%
, ,

GORENJE WHT6SYB

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003932

Моќност: 260W
Модел: 59,8cm
Црна

16.999,00 ден 18.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 59,8cm
Должина 45,6cm
Висина 4,2cm
Моќност 260W
Дијаметар на излез 15cm
Начин на контрола Механички