GORENJE WHP62ES • MILD
, ,

GORENJE WHP62ES

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93712

Енергетска класа:A+++
Капацитет:6kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:15
Димензии:85×59,5x46cm

17.990,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 54,5cm
Енгергетска Класа A+++
Вртежи 1200 врт./min
Програми 15
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 76dB