GORENJE WEI823 • MILD
, ,

GORENJE WEI823

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 90956

Енергетска класа:A+++
Капацитет:8kg
Вртежи:1200 врт./min
Програми:16
Димензии:85x60x54,5cm

25.599,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 54,5cm
Енгергетска Класа A+++/td>
Вртежи 1200 врт./min
Програми 16
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 72dB