GORENJE WE 843 • MILD
, ,

GORENJE WE 843

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1011791

Енергетска класа:A+++
Капацитет:8kg
Вртежи:1400 врт./min
Програми:16
Димензии:85x60x54,5cm

23.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 85cm
Ширина 60cm
Длабочина 54,5cm
Енгергетска Класа B/td>
Вртежи 1400 врт./min
Програми 16
Дисплеј Дигитален дисплеј
Времен Режим Опција за одложен почеток
Ниво на бучава 76dB