GORENJE TH60E3X • MILD
-9%
, ,

GORENJE TH60E3X

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93646

Моќност: 108W
Модел: 60cm
INOX

4.999,00 ден 5.490,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Ширина 60cm
Должина 30,6cm
Висина 17cm
Моќност 108W
Дијаметар на излез 15cm
Начин на контрола Механички