GORENJE TG 2514 B • MILD
-8%
, ,

GORENJE TG 2514 B

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91432

Моќност: 1400W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Не употребувајте масло!
Канал за истекување на мрснотии

3.399,00 ден 3.690,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 1400W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа 5
Димензија на плотна 27x37cm
Заштита од прегревање Да