Gorenje T800ORAB • MILD
, ,

Gorenje T800ORAB

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Број на степени на загревање: 6
Димензии (ШxВxД): 30 × 20 × 17 cm
Моќност: 800 W

3.790,00 ден

На Залиха!

Автоматско исклучување

Функција загревање

Функција за одмрзнување

Број на степени на загревање: 6

Автоматско исфрлање

High-lift исфрлање на лебчето

Двострано потпекување

Подгревање на леб

Голема

Вклучување со притискање на копче

Ниво на запеченост

Бела

Копче за исфрлање на тостот

Осветлени копчиња за подобар преглед и едноставно управување

Простор за сместување на кабелот

Гумени ногарки за стабилност

Ладни страни

Куќиште: Пластика + метал

Боја: Црна

Голема

Должина на приклучен кабел: 0,8 m

Димензии (ШxВxД): 30 × 20 × 17 cm

Димензии на амбалажата (ШxВxД): 34,2 × 24 × 21 cm

Нето тежина на апаратот: 1,5 kg

Бруто тежина на апаратот: 2 kg

Приклучна моќ: 800 W