GORENJE SVC216GFW • MILD
-17%
, ,

GORENJE SVC216GFW

Достапност:

На Залиха!


Шифра: n/a

Тип на правосмукалка: Со сад за прашина, Вид на правосмукалка: За суво чистење, Безжична употреба, Батерии: Литиум-јон, Четка: Електрична турбо четка

9.990,00 ден 11.990,00 ден

На Залиха!