GORENJE SVC216FMLW • MILD
, ,

GORENJE SVC216FMLW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1003967

Бежична правосмукалка
HEPPA филтер
Моќност:25 W
LED осветлување

9.990,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Метална телескопска цевка ДА
Индикатор за количина на собрана прашина ДА
Капацитет на прашина 0,5L
Моќност 172W
Време на полнење 5h
Регулатор за моќност НЕ
Тип на Филтер HEPPA
Време на користење со едно полненње до 45min