GORENJE SM 703 BK • MILD
, ,

GORENJE SM 703 BK

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91360

Моќност: 700W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Ротирача горна плотна за 900
Променливи плотни

1.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 700W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа Не
Димензија на плотна 15x20x10cm
Заштита од прегревање Да