GORENJE SM 701 I • MILD
, ,

GORENJE SM 701 I

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91359

Моќност: 700W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Ротирача горна плотна за 900

1.299,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 700W
Автоматски термостат Да
Број на температурни нивоа Не
Димензија на плотна 10x20x0,5cm
Заштита од прегревање Да