GORENJE SIH2800TQC • MILD
,

GORENJE SIH2800TQC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93577

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

3.290,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 2800W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,35l
Дополнително попрскување на вода Да