GORENJE SIH2600BLC • MILD
,

GORENJE SIH2600BLC

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93576

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

2.990,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 2600W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,35l
Дополнително попрскување на вода Да