GORENJE SIH2200DGT • MILD
,

GORENJE SIH2200DGT

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93575

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

2.050,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 2200W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,28l
Дополнително попрскување на вода Да