GORENJE SIH 1800 BT • MILD
,

GORENJE SIH 1800 BT

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91323

Можност за суво пеглање
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.790,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 1800W
Индикатор за температура Да
Капацитет на резервоар 0,2l
Дополнително попрскување на вода Да