Сецко GORENJE S 500GW • MILD
, , , ,

Сецко GORENJE S 500GW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93038

Моќност: 500W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива

2.199,00 ден

На Залиха!

Секач · S500GW
Моќност на моторот (макс): 500 W, AC мотор за сигурна работа, Капацитет на садот за сечкање: 1 l, Високо ефективно матење, Ефикасно сечило за сечкање.
ЛЕСНА ОПЕРАЦИЈА
Поради неговата работа со притискање и компактната големина, сечкањето зеленчук, овошје, месо, јаткасти плодови и мраз никогаш не било полесно.

Сечкачот може лесно да се трансформира во миксер со доставениот додаток за матење.


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 500W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад 1L