GORENJE S 500 GW • MILD
, ,

GORENJE S 500 GW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91391

Моќност: 500W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива
Турбо копче

1.990,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 500W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад 1L