-4%
, ,

GORENJE NRM8181MX

Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1014416

52.999,00 ден 55.490,00 ден

На Залиха!

Фрижидер CROSS DOOR
Inox
TOTAL NO FROST
ИНВЕРТЕР мотор
Вкупен нето капацитет 394л (265л ладилник + 129л замрзнувачки дел)
Внатрешен ЛЕД Дисплеј SensoTech
Отстранлив внатрешен ЛЕДОМАТ TwistIce
Кружење на воздухот: MultiFlow ладење во фрижидерот
Функција за брзо замрзнување (FastFreeze)
Super cool Брзо ладење на поголема количина на храна
ЛЕД осветлување
3 стаклени полици во дел за ладење
CrispZone со HumidityControl е една од најпространите фиоки за овошје и зеленчук на пазарот
Сад за јајца
Convert FreshZone фиока – Оваа корисна фиока лесно се трансформира од фиока за риба и месо во фиока за овошје и зеленчук
6 фиоки за чување на замрзната храна
Holiday Mode на работа
Аларм за отворена врата
Бучност 37dB
Енергетска класа A+
Димензии (В x Ш x Д) 181.6 x 79.4 x 64.3 цм

Шифра: 1014416 Категорија: , ,