GORENJE MRP 275 EA • MILD
, ,

GORENJE MRP 275 EA

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91339

Моќност: 275W
Турбо Функција
Должина на кабел: 1m

1.799,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 4
Моќност 275W
Број на метални перки 2 броја
Начин на контрола Механички