GORENJE MO20 DWII • MILD
,

GORENJE MO20 DWII

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92140

Димензии:26,2х45,2х34,1cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

4.199,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 26,2cm
Ширина 45,2cm
Длабочина 34,1cm
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 700W
Максимално време на тајмер 35min
Начин на контрола Механички копчиња