GORENJE MO 6240 SY2W • MILD
,

GORENJE MO 6240 SY2W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91198

Димензии:28х48х39cm
Капацитет на рерната:23L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

12.790,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 28cm
Ширина 48cm
Длабочина 39cm
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 1000W
Максимално време на тајмер 35min
Начин на контрола Механички копчиња + допир