GORENJE MO 4250 CLI • MILD
,

GORENJE MO 4250 CLI

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91196

Димензии:28,5х45х36,5cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 24,5cm

8.490,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 28,5cm
Ширина 45cm
Длабочина 36,5cm
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 700W
Максимално време на тајмер 35min
Начин на контрола Механички копчиња