GORENJE MO 20 S4W • MILD
,

GORENJE MO 20 S4W

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91221

Димензии:25,7х45,1х34,3cm
Капацитет на рерната:20L
5 нивоа на моќност
Стаклен сад за вртење на храната 27cm

7.499,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Висина 25,7cm
Ширина 45,1cm
Длабочина 34,3cm
Звучен сигнал за крај Да
Излезна моќност 800W
Максимално време на тајмер 35min
Начин на контрола Механички