Машина за мелење месо GORENJE MG 1500 TJW • MILD
-25%
, , , ,

Машина за мелење месо GORENJE MG 1500 TJW

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 92027

Моќност: 1500W
Гумена подлога за поголема стабилност
Индикатор за работа

4.499,00 ден 5.999,00 ден

На Залиха!

Спореди

Моќност на моторот: 1500 W
Капацитет на мелење: 1,5 kg/min
Управување: Машински
Продолжување за подготовка на сок од домати
Реверзибилна операција

Капацитет на мелење: 1,5 kg/min
Нож од нерѓосувачки челик
Гумени стапала
Метална обвивка на уредот
Управување: Машински
Реверзибилна операција