GORENJE M 450 WS • MILD
, ,

GORENJE M 450 WS

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91345

Моќност: 450W
Турбо Функција

3.690,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 5
Моќност 450W
Број на метални перки 2 броја
Капацитет на садот/td> 2L
Начин на контрола Механички