GORENJE M 450 BS • MILD
, ,

GORENJE M 450 BS

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91343

Моќност: 450W
Турбо Функција

3.999,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Број на брзини 5
Моќност 450W
Број на метални перки 2 броја
Капацитет на садот/td>

2L
Начин на контрола Механички