GORENJE KR 1800 E PRO • MILD
, , ,

GORENJE KR 1800 E PRO

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91352

Моќност: 1800W
Заштита од прегревање
Индикатор за вклучен греач
Ротирача горна плотна за 1800

6.990,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 1800W
Автоматски термостат 4
Број на температурни нивоа Да
Димензија на плотна 24x32x0,5cm
Заштита од прегревање Да