GORENJE K 10 BY AQUA • MILD
, ,

GORENJE K 10 BY AQUA

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91315

Моќност: 800W

5.100,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 800W
Димензии 15,5cm × 24cm × 15,5cm
Начин на контрола Механички