GORENJE JC 800 G • MILD
, ,

GORENJE JC 800 G

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91385

Моќност: 800W
Гумена подлога на садот за поголема стабилност
Двојни сечива

3.999,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 200W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за сок 1L
Капацитет на сад за отпад 1L