GORENJE HS110BK • MILD
, ,

GORENJE HS110BK

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93599

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

1.950,00 ден

На Залиха!

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Температурни нивоа 6 (120-230oC)
Ширина на плочки 2,2cm
Тип на плочките на пеглата Керамички
Должина на плочките на пеглата 11cm