Фен за коса GORENJE HD 215 PR • MILD
, ,

Фен за коса GORENJE HD 215 PR

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91412

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

2.499,00 ден

На Залиха!

Спореди

Gorenje HD 215 PR
Фен за коса
Боја: Розева
2200 W
IONIC POWER Дополнителна нега со јонизатор
DC мотор
Копче за ладен воздух
Филтер кој се отстранува
Moжност за закачување
Регулација на брзината: 2
Температурни нивоа: 3
Заштита од прегревање за дополнителна безбедност
Tип на мотор со еднонасочна струја за заштеда на енергија и долгорочна употреба
Должина на кабелот:1.8 m

 

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 2200W
Брзини 2
Нивоа на температури 3