GORENJE HD 203 BG • MILD
, ,

GORENJE HD 203 BG

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91410

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за ладен воздух

1.890,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 2100W
Брзини 2/td>
Нивоа на температури 3
Должина на кабел 1,8m