GORENJE HD 122 B • MILD
, ,

GORENJE HD 122 B

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 91408

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени

990,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 1200W
Брзини 2
Нивоа на температури 2