GORENJE HC10GD • MILD
, ,

GORENJE HC10GD

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 1010657

Кука за закачување
Заштита од прегравање
Kабел од 360 степени
Опција за брзо загревање

1.590,00 ден

На Залиха!


Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Дијаметар 10mm
Должина на кабел 1,8m
Контиунирана регулација на температура Да