GORENJE HBX1000XE • MILD
, ,

GORENJE HBX1000XE

GORENJE
Достапност:

На Залиха!


Шифра: 93572

Моќност: 1000W
Двојни сечива
Димензии: 40,6×18,7×18,7cm

3.150,00 ден

На Залиха!

Техничка Спецификација

Бренд GORENJE
Моќност 1000W
Материјал на сечива Не рѓосувачки челик
Начини на сецкање Пулсивно со кратки циклуси
Копче за вклчување Да
Капацитет на сад за мешање и месење 0,6L
Капацитет на сад за сечкање 0,6L